6 ознак глаукоми

6 ознак глаукоми

Глаукома - це група захворювань очей, які призводять до пошкодження зорового нерва, а в деяких випадках до втрати зору. Тому дуже важливо "піймати" цю хворобу на ранній стадії і почати лікування.

MEDOBOZ дізнався, які найбільш ранні ознаки подає глаукома. Помітивши один з них, не зволікайте з візитом до офтальмолога.

Різкий біль

Різкий біль (короткочасна або тривала біль) в очах є типовим симптомом гострої закритої глаукоми. На відміну від болю з інших причин, біль при глаукомі призводить до головного болю і неможливості дивитися хворим оком.

Почервоніння очей

При гострій глаукомі в очах може з'явитися почервоніння. При цьому почервонілим і роздратованими будуть не тільки білки, а й повіки.

Відео дня

Затуманений зір

У пацієнтів з глаукомою часто виникає неясний зір, неначе з туманним серпанком. Зазвичай такий ефект відбувається раптово, при цьому спроби відновити зір морганням або тертям очей не завжди відразу дають результат. З перебігом хвороби такі напади трапляються все частіше.

Райдужні обриси предметів

Багато пацієнтів з глаукомою скаржаться на те, що бачать "райдужні" ореоли, коли дивляться на джерела світла. Варто відзначити, цей симптом відноситься до найпоширеніших і багато йому абсолютно не надають значення.

Стрімка втрата нічного зору

При глаукомі першим погіршує зір в сутінках і вночі. Так, пацієнти бачать предмети з розмитими або спотвореними обрисами. Тому якщо ви звернули увагу, що з настанням сутінків у вас виникає потреба одягати окуляри, йдіть до офтальмолога.

Втрата периферійного зору

Ті, у кого відкритокутова глаукома, поступово перестають бачити предмети, які не перебувають в прямому баченні. При чому, чим далі від центру, тим більш розмитими здаються предмети.

Раніше MEDOBOZ розповідав, як не втратити зір при глаукомі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки