Знімайте контактні лінзи! У США очі жінки пожирали небезпечні бактерії

21,8 т.
Знімайте контактні лінзи! У США очі жінки пожирали небезпечні бактерії

У США жінка ледь не втратила зір через забуту в оці контактну лінзу.

Пацієнтку доставили в лікарню, коли на поверхні ока розплодилися небезпечні бактерії, передає Forbes.

Виявилося, що на її рогівці була невелика виразка, викликана зараженням бактеріями роду Pseudomonas. На наступний день вона втратила зір, зберігши лише сприйняття світла.

Читайте: Як зберегти школярам зір

Лікарі за допомогою спеціального барвника визначили, що вогнище інфекції значно збільшилося, небезпечні бактерії покривали всю рогівку. Вони пожирали її, залишаючи за собою білу змертвілу тканину.

Відео дня

Пацієнтці призначили курс антибіотиків, а потім стероїди, щоб зменшити формування рубців. У результаті зір частково повернувся, проте фахівці вважають, що навіть після закінчення лікування жінка бачитиме гірше, ніж раніше. Причиною зараження виявилася контактна лінза, яку вона не зняла на ніч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Ізраїлі лікарі відновили зір сліпій пацієнтці, імплантуваши в око фрагмент її власного зуба.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки