5 кращих вправ від болю в спині

50,6 т.
5 кращих вправ від болю в спині

Коли турбує спина, жарти йдуть в сторону, адже вона не тільки неприємна по відчуттях, а й втручається в можливість рухатися.

MEDOBOZ підготував для вас кілька вправ, які допоможуть впоратися з болем і попередити її повторну появу.

Витягування хребта

Сядьте в позу лотоса або по-турецьки. На вдиху підніміть прямі руки до рівня грудей, стисніть долоні в замок, потім повільно підніміть руки до перпендикуляра з підлогою і потягніться до стелі, не напружуючи м'язи і втягуючи живіт. Затримайтеся в такому положенні на 30 секунд, після - розслабтеся і поверніться в ВП. Повторіть так 5 разів.

Відео дня

Скручування

Залишайтеся в тій же позі. Покладіть ліву долоню на праве коліно. Глибоко вдихніть і повільно поверніть корпус вправо, тримаючи спину максимально рівною і втягнувши живіт. Залишайтеся в такому положенні на 10 секунд, потім поверніться у вихідне положення і повторіть на іншу сторону. Повторіть вправу 7 разів.

а

Страус

Станьте прямо, розставте ноги на ширину близько 30 см і злегка зігніть коліна. Плавно нахиляйтеся вперед, поки не торкнетеся животом стегон (якщо вийде, якщо ні - на скільки зможете). Залишаючись в такому положенні, схрестіть руки за потилицею, обхопивши долонями лікті. Затримайтеся так на 10 глибоких вдихів-видихів. Тепер повертайтеся у вихідну позицію, спочатку відпустивши руки, потім піднімаючи спину. Зробіть ще 5 таких комплексів.

Собака мордою вниз

Ляжте на живіт і покладіть руки перед собою, впираючись долонями в підлогу. Тепер повільно відривайте стегна і тягніться до стелі, переносячи вагу на стопи і долоні (повинен вийти гострий трикутник). Залишайтеся так близько 10 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть все 5 разів.

Квадрат

Підійдіть до стіни, витягніть перед собою прямі руки. Тепер плавно нахиляйтеся вперед максимально низько, впираючись долонями в стіну. В ідеалі тіло і стіна має утворити квадрат. Залишайтеся в такій позі близько 1,5 хвилини, потім поверніться у вихідне положення (плавно) і повторіть так ще двічі.

Раніше MEDOBOZ розповідав, що потрібно їсти, щоб біль в спині відступила.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки