МоваЯзык

/ Ортопедія

Комплексна допомога, яка дозволить залишитися активним надовго

А ви на "ти" зі здоровим способом життя? Ваш імунітет працює як годинник і ви вже давно забули, що таке застуда? Ви живете в абсолютному спокої, і нервувати - це не про вас? Активно займаєтесь спортом та вас зовсім не турбує біль у суглобах? Якщо хоча б на одне з цих питань не змогли твердо відповісти: "Так! ", тоді вам варто замислитися про здоров'я ваших суглобів.

Говорячи про здоров’я суглобів, ми маємо на увазі їх функціональний стан. Чи турбує вас біль, чи маєте одне із таких захворювань як: артрити різноманітного походження, поліартрити, артрози, остеохондрози... Список можна продовжувати довго, але це навряд чи зробить вам погоду. А от знання причин та методів допомоги вашим суглобам може суттєво виручити.

Зупинимось на причинах, які криються інколи там, де ви їх могли не чекати. Якщо опустити банальні та зазвичай неконтрольовані причини як: травми суглобів, інфекційні та аутоімунні захворювання, порушення обміну речовин та проблеми із судинами чи гормонами, то лишається лише спосіб нашого життя. Те, як і скільки ми рухаємося, що їмо та п'ємо - зазвичай найбільша відповідальність за наше здоров'я лежить саме на повсякденних звичайних діях. А тому, варто змолоду привчити себе випивати не менше 2 літрів води на день, харчуватися переважно здоровою їжею, вести активний спосіб життя та займатися спортом, навчитися контролювати емоції, не піддаючись стресам.

Але в сучасному ритмі складно проконтролювати кожен фактор та врахувати всі змінні нашого життя. Більш того, навіть якщо ви адепт здорового способу життя та активно займаєтесь спортом, це не уберігає на 100% від проблем із суглобами. Часто, від аж надто активних занять спортом суглоби теж потерпають від навантажень. Що робити, якщо вони вже зазнали змін та повідомляють болями про це власнику? Допомогти власному організму із боротьбою та відновленням тканин.

Найкраща допомога - натуральна та без шкоди. Не варто забувати про те, що в природі все врівноважено, на кожну проблему є вирішення, яке потрібно лише помітити та правильно використати. Такими вирішеннями часто є лікарські трави та природні джерела різних сполук.

"Диявольські клешні" або Мартинія запашна - африканська тропічна рослина, яка пройшла європейські дослідження на ефективність при захворюваннях суглобів. Адже на своїй батьківщині "клешні" використовували для лікування як захворювань шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи, так і при порушеннях з боку опорно-рухового апарату. Європейські дослідження підтвердили її ефективність при хворобах суглобів. Вченими підтвердилось, що екстракт Мартинії завдяки гарпагозидам у складі, здатен зменшувати ревматичний біль та пригнічувати запальний процес у суглобі завдяки пригніченню фермента, що бере участь в запальних реакціях. Попри це, застосування цієї рослини посилює регенерацію та зменшує набряк у суглобах, тим самим покращуючи рухливість. Варто зауважити і знеболюючі властивості “клешень”, що ефективно позбавляють болю в суглобах.

Іншою важливою сполукою при проблемах із суглобами є метилсульфонілметан - сірковмісна органічна сполука, неймовірно важлива для регенерації пошкоджених тканин. Її часто застосовують для допомоги при лікуванні захворювань суглобів та заняттях спортом задля легкого відновлення.

Не потрібно обирати один компонент для розв'язання проблеми, ефективним у даному випадку буде поєднання обох. Картіліум у капсулах є тому підтвердженням - чудове поєднання екстракту "Диявольських клешень" та метилсульфонілметану. Саме така композиція забезпечує максимальний ефект від їх застосування, доповнюючи та допомагаючи діям одне одного.

А найкращим рішенням буде комплексний підхід з Картіліум - капсули та гель для зовнішнього застосування. До складу гелю окрім “Диявольських клешень”, увійшли ще ряд потужних натуральних компонентів. Олія Лаванди вузьколистої, екстракт квітів Арніки та есцин з кінського каштану дбають про знеболення, покращують кровопостачання і таким чином сприяють зменшенню набряків та гематом. На додачу до них, у складі Картіліум гелю присутній важливий структурний елемент хрящової тканини із протизапальними властивостями – глюкозамін сульфат, та вітамін Е, який є природним антиоксидантом та здатен стимулювати регенерацію шкіри.

Саме у комплексному застосуванні Картіліума – капсули плюс гель, лежить найефективніше рішення для активних людей, які хочуть допомогти організму у відновленні та захистити свої суглоби від зношування.

Приймати Картіліум у капсулами варто по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запиваючи водою. Курс споживання становить 2 місяці, за необхідності можна повторювати декілька разів на рік. Протипоказаннями є індивідуальна несприйнятливість складових, вагітність та період лактації.

Застосовувати Картіліум гель потрібно 2 рази на день, наносити масажними рухами на потрібно ділянку для знеболення до повного всмоктування. Протипоказанням є підвищена чутливість до компонентів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини