Їмо щодня: названі продукти, що викликають сліпоту

35,1 т.
Сліпота

Солодощі можуть чинити шкідливий вплив на зір людини.

Вчені стверджують, що їх вживання здатне посилювати багато захворювань очей, повідомляють "Аргументи і факти". Наприклад, при віковій макулярній дегенерації прості цукри призводять до запалення, при катаракті – до набухання і змін в кришталику, підкреслюють дослідники.

У страждають ретинопатію цукор викликає незворотні пошкодження кровоносних судин сітківки, що може привести навіть до втрати зору і сліпоти. У людей з глаукомою високий рівень цукру в крові може привести до звуження кровоносних судин в очах, що може також впливати на втрату зору.

Відео дня

Читайте: Як зберегти школярам зір

Їмо щодня: названі продукти, що викликають сліпоту

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, проблеми із зором мають 300 млн людей у світі, при цьому багато про що говорить поїдання солодощів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вивчення складу продуктів на упаковці може допомогти зменшити вживання цукру і солі в раціоні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки