Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19

Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19

Антикоагулянт гепарин, який вирішили використовувати проти коронавірусу в Україні, може бути смертоносним для пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про небезпеку, виявлену вченими з китайського Пекіна, попередили у статті, опублікованій в електронній бібліотеці medRxiv.

Зазначалося, що даний препарат покращує роботу легенів, розчиняючи тромби і пригнічуючи запалення. Але дослідження показали, що ліки підвищують ризик загибелі пацієнтів.

Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19
Відео дня

Вчені проаналізували випадки захворювання 61 критичного пацієнта з COVID-19, що надійшов у відділення інтенсивної терапії лікарні Хуошеншань в Ухані. Ці люди отримували в ході терапії гепарин.

Дослідники дійшли висновку, що в деяких випадках ліки призводить до виникнення тромбоцитної недостатності. Даний стан характеризується тим, що антитіла починають атакувати тромбоцити, з якими взаємодіє гепарин, – у результаті не тільки не розчиняються старі тромби, але утворюються нові. Ускладнення, які виникають при цьому, можуть бути смертельно небезпечними для людей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що в Україні під час лікування коронавірусу тепер використовуватимуть ще й гепарин.

Ми піклуємося про ваше здоров’я, залишайтесь вдома і все найнеобхідніше замовляйте он-лайн на нашому розділі Промокоди.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки