МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19

57.9т
Читати матеріал російською

Антикоагулянт гепарин, який вирішили використовувати проти коронавірусу в Україні, може бути смертоносним для пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про небезпеку, виявлену вченими з китайського Пекіна, попередили у статті, опублікованій в електронній бібліотеці medRxiv.

Зазначалося, що даний препарат покращує роботу легенів, розчиняючи тромби і пригнічуючи запалення. Але дослідження показали, що ліки підвищують ризик загибелі пацієнтів.

Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19

Озвучено смертельну небезпеку нових ліків від COVID-19. Джерело: Цензор.НЕТ

Цензор.НЕТ

Вчені проаналізували випадки захворювання 61 критичного пацієнта з COVID-19, що надійшов у відділення інтенсивної терапії лікарні Хуошеншань в Ухані. Ці люди отримували в ході терапії гепарин.

Дослідники дійшли висновку, що в деяких випадках ліки призводить до виникнення тромбоцитної недостатності. Даний стан характеризується тим, що антитіла починають атакувати тромбоцити, з якими взаємодіє гепарин, – у результаті не тільки не розчиняються старі тромби, але утворюються нові. Ускладнення, які виникають при цьому, можуть бути смертельно небезпечними для людей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що в Україні під час лікування коронавірусу тепер використовуватимуть ще й гепарин.

Ми піклуємося про ваше здоров’я, залишайтесь вдома і все найнеобхідніше замовляйте он-лайн на нашому розділі Промокоди.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини