Комаровський розповів про грудне вигодовування при коронавірусі

Діти і коронавірус

У Німеччині в обов'язковому порядку рекомендують давати грудне молоко немовлятам, навіть якщо матір хвора на коронавірус COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це у своєму відео розповів український лікар Євген Комаровський. Ролик був опублікований на YouTube (щоб подивитися, поскрольте новину вниз).

Комаровський розповів про грудне вигодовування при коронавірусі

Лікар-педіатр розповів, що отримав листа про дослідження в Німеччині від викладача акушерства. Він процитував повідомлення.

Відео дня

Виявилося, що антитіла до COVID-19 у грудному молоці годуючих матерів виявлені лабораторно.

"Наразі йде вилучення плацент, пуповин, випорожнень новонароджених і проб грудного молока у багатьох клініках Берліна", – сказав експерт.

"Поки що рекомендують ізолювати тільки хворих матерів, які народили тільки-що, оскільки вірус не передається через плаценту і діти народжуються без коронавірусу", – прочитав Комаровський лист.

Лист лікарю від колеги-фоловера

Як писав OBOZREVATEL, раніше Євген Комаровський порадив українцям, які можуть дозволити собі подорож після зняття карантину, не відмовлятися від планів. Він розповів, куди і як краще поїхати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки