Комаровський розповів правду про вакцинацію

19,7 т.
Комаровський розповів правду про вакцинацію

Відомий педіатр Євген Комаровський розповів батькам 5 правдивих фактів про вакцинацію.

"Навколо вакцин вирує багато міфів, тому краще ставити під сумніви всі чутки, і спиратися тільки на факти", - сказано в повідомленні лікаря в Facebook.

Вакцини безпечні

Перш ніж будь-яка ліцензована вакцина схвалюється для використання, вона ретельно перевіряється, а потім проводяться регулярні переоцінки і постійний моніторинг побічних ефектів. Рідкісні випадки серйозних побічних ефектів реєструються і ретельно розслідуються.

Відео дня

Допомагають запобігти смертельних захворювань

Щеплення захищають дітей від дифтерії, кору, свинки і коклюшу. Без вакцинації дітям і дорослим загрожують ці хвороби, їх ускладнення і смерть.

Дають більший ефект, ніж природні інфекції

Імунна реакція на вакцини аналогічна реакції на природну інфекцію, але при цьому менш небезпечна. Так, наприклад, вроджена краснуха може призводити до вад розвитку, а поліовірусная інфекція - до паралічу.

Комбіновані вакцини безпечні і доцільні

Одночасне введення декількох вакцин не робить негативного впливу на імунну систему дитини, при цьому зменшує дискомфорт і допомагає заощадити час. До речі, під час звичайної застуди дитина піддається впливу більшої кількості антигенів, ніж після введення вакцини.

Хвороби повернуться, якщо вакцинація припиниться

Інфекції продовжують поширюватися незважаючи на гігієну, чисту воду, санітарні умови та ін. Тому якщо люди перестануть робити щеплення, повернуться навіть ті інфекції, які вже стали дуже рідкісними.

Раніше "МедОбоз" розповідав про зміну календаря вакцинації.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки