У ВООЗ відповіли, чи передається коронавірус через грудне молоко

Діти і коронавірус

Факт передачі коронавірусу від матері до дитини при грудному вигодовуванні поки що не підтверджений ВООЗ.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це на брифінгу Всесвітньої організації охорони здоров'я 12 червня заявила американська лікарка-епідеміологиня Марія ван Керкхове. Трансляція пресконференції була опублікована на YouTube-каналі ВООЗ.

Ілюстрація
Відео дня

У зв'язку з цим експерти рекомендують матерям не відмовлятися від грудного годування немовлят навіть при зараженні COVID-19.

"Наразі нам не вдалося ідентифікувати живий вірус у материнському молоці. Тому ризик передачі коронавірусу від матері дитині не підтверджений", – сказала лікарка.

За словами Марії ван Керкхове, грудне вигодовування "абсолютно безпечне для дитини".

Марія ван Керкхове
У ВООЗ відповіли, чи передається коронавірус через грудне молоко
У ВООЗ відповіли, чи передається коронавірус через грудне молоко

Як повідомляв OBOZREVATEL, у МВФ спрогнозували, що на відновлення економіки України після спаду через пандемію коронавірусу може знадобитися до 3-4 років.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки