МоваЯзык

/ Педіатрія

МОЗ порекомендували додати ще одне обов'язкове щеплення для дітей

30.7т
Читати матеріал російською

Національна технічна група експертів з імунізації (НТГЕІ) порекомендувала МОЗ України включити кон'юговану пневмококову вакцину в Календар щеплень.

Про це повідомив в Facebook Центр громадського здоров'я (ЦГЗ). Якщо щеплення затвердять, ним будуть вакцинувати дітей до року.

Експерти також порекомендували прищепити і дітей, що народилися раніше внесення вакцинації в календар, яким не виповнилося п'ять років на момент її початку.

Зараз НТГЕІ напрацьовує схеми введення пневмококової вакцини і дози для затвердження міністерством.

У повідомленні зазначено, що за статистикою ВООЗ, в світі в 2015 році було зареєстровано 294 тис. летальних випадків дітей у віці до п'яти років, обумовлених пневмококовою інфекцією.

"Інфекція передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Пневмокок є збудником інвазійних і неінвазійних захворювань: бактеріємії, сепсису, менінгіту, пневмонії, бронхіту, гострого середнього отиту. Довгострокові неврологічні наслідки у вигляді втрати слуху, психічних порушень, порушень рухової активності і судом спостерігаються у 24,7% осіб, що хворіли на пневмококовий менінгіт в дитинстві", – повідомили в ЦГЗ.

МОЗ порекомендували включити кон'юговану пневмококову вакцину в Календар щеплень

МОЗ порекомендували включити кон'юговану пневмококову вакцину в Календар щеплень. Джерело: (Facebook Центру громадського здоров'я)

(Facebook Центру громадського здоров'я)

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишня міністерка охорони здоров'я України Уляна Супрун розкритикувала українців, які "повстали" проти вакцинації.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Вакцинація в Україні та світі" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
7
0
Смішно
7
Цікаво
2
Сумно
1
Треш

Блоги медицини