На Харківщині з дитиною трапилася трагедія через отруєну воду: деталі НП

8,3 т.
На Харківщині з дитиною трапилася трагедія через отруєну воду: деталі НП

У смт Прудянка Дергачівського району Харківської області зареєстрований випадок отруєння дитини віком 1 рік і 2 місяці нітратами, що містилися у воді з колодязя.

Про це повідомляє Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України. "Дитина знаходиться у важкому стані і була госпіталізований у відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунальної установи охорони здоров'я "Обласна дитяча клінічна лікарня "№1", – сказано в заяві.

Відзначається, що мати дитини, знаючи про наднормативний вмісті нітратів у воді власного колодязя (перевищення ГДК в 1,3 рази), давала дитині пити фасовану воду, а їжу готувала на воді з іншого колодязя, де, за словами місцевих жителів, була хороша вода.

Відео дня
На Харківщині з дитиною трапилася НП через воду

Однак дослідження, проведені фахівцями обласного лабораторного центру, показали, що в цьому колодязі вміст нітратів у воді становила 414,3 мг/куб.дм, що в 8,3 рази перевищує гігієнічний норматив.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Рівненській області після щеплення проти поліомієліту і гепатиту померла шестимісячна дівчинка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки