Отруйний павук зробив дірку у нозі хлопчика у Британії: фото 18+

36,1 т.
Отруйний павук зробив дірку у нозі хлопчика у Британії: фото 18+

У Великобританії 9-річного хлопчика вкусив отруйний павук і буквально пропалив йому дірку в нозі.

Так, Боббі Клірі з графства Ессекс поскаржився на почервоніння в області гомілки. Його мати Емма вирішила, що хлопчика вкусив комар, і нанесла на його шкіру антисептик. Через три дні 34-річній жінці подзвонили зі школи і повідомили, що "Боббі кульгає, а його рана гноїться", пише The Mirror.

Мати відвела хлопчика до терапевта, однак той не помітив нічого небезпечного і просто обробив рану. Незабаром це місце початок гноїтися ще сильніше і там утворилася дірка.

Отруйний павук зробив дірку у нозі хлопчика в Британії

Після цього дитину терміново доставили в лікарню. Як з'ясувалося, його вкусив отруйний павук. Лікарі видалили отруту з ноги дитини, її поточний стан здоров'я не уточнюється.

Отруйний павук зробив дірку у нозі хлопчика в Британії

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що на півдні Одеської області оселився новий вид павуків – хеіракантіум, або жовтосумий колючий павук (лат. Cheiracanthium punctorium), який може бути небезпечний для людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки