В Україні заборонили ліки від СНІДУ

35,2 т.
В Україні заборонили ліки від СНІДУ

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на продаж і використання популярного противірусного засобу "Лопінавір + Ритонавір" виробництва Індії.

Про це інформує прес-служба Держлікслужби, посилаючись на відповідне розпорядження.

В Україні заборонили ліки від СНІДУ
В Україні заборонили ліки від СНІДУ
Відео дня

Згідно з даними Держслужби, розпорядження було підписано на підставі наказу МОЗ України про скасування наказу цього ж відомства від 21.06.2017 "Про державну реєстрацію лікарського засобу".

Причина скасування дозвільних документів не пояснюється.

У зв'язку з цим Держлікслужба ввела повну заборону на використання та реалізацію цього препарату ("Лопінавір + Ритонавір", таблетки в оболонці, по 200 мг/50 мг №125 у контейнерах, виробництва Гетеро Лабз Лімітед, Індія).

Відомство зобов'язало всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію або використання зазначеного препарату, вжити заходів для вилучення його з обігу шляхом повернення постачальнику або знищення залишків чи відходів препарату.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки