Вистачить і години: Супрун попередила батьків про смертельну небезпеку для їхніх дітей

852,1 т.
Вистачить і години: Супрун попередила батьків про смертельну небезпеку для їхніх дітей

До 70 ℃ нагрівається панель автомобіля на сонці у звичайний спекотний день протягом однієї години. Такого часу може вистачити, щоб дитина постраждала від теплової травми, якщо вона залишиться у замкненому авто, або навіть загинула.

Результатами дослідження Університету Арізони (США) поділилася у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, наголосивши, що якщо авто буде в тіні, то цей час збільшується до 2-х годин.

"Вік, вага, наявні проблеми зі здоров'ям та інші чинники, включаючи одяг і рівень гідратації, впливають на швидкість отримання теплової травми. Діти, в порівнянні з дорослими, особливо чутливо реагують на зміни температури. Однак часто вони не відчувають перепадів, не можуть вчасно сказати, що їм спекотно. Перебуваючи в тих самих умовах, що й дорослі, діти перегріваються набагато швидше", - попереджає медик.

Відео дня

Супрун закликала бути уважними і ніколи не залишати дітей у машині без нагляду дорослих протягом будь-якого часу.

"Навіть якщо ви уважні і люблячі батьки, психологи попереджають, що в рутинних справах ви можете забувати про дуже важливі речі. І це може статися з кожним. Якщо плануєте подорож з дітьми автомобілем у спекотний період, беріть достатню кількість води для пиття і навіть обтирання, частіше зупиняйтеся, одягайте дитину в легкий одяг і слідкуйте за температурою в салоні авто. Ці поради також стосуються домашніх улюбленців!" - написала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Супрун розвінчали чутки про поширене захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки