Померла дитина: у квартирах українців розмножився небезпечний грибок

47,3 т.
Померла дитина: у квартирах українців розмножився небезпечний грибок

У Києві в квартирах відразу трьох багатоповерхівок поширилися токсичні гриби.

Чорна і зелена цвіль розповзається по стінах, під нею псується штукатурка. Лаборанти виявили 39 патогенних грибів, а жителі за кілька років боротьби зі цвіллю освоїли термінологію мікробіологів, повідомляє ТСН.

"Ця чорна цвіль, аспергіліус, роз'їдає легені, бронхи. Це все вбиває імунну систему. Навесні виділяються суперечки - ми починаємо кашляти", - кажуть люди.

Вони стверджують, що серед мешканців будинку підвищена смертність, а кілька днів тому померла півторарічна дитина.

Відео дня

Про небезпеку для життя свідчать і лабораторні дослідження. "По повітрю показники перевищували норму в 13 разів. Це в середньому, а на поверхнях вміст десь на 7-8 раз", - пояснив керівник лабораторії Андрій Шиєнко. Фахівці називають цвіль дуже небезпечною, адже вона викликає алергії, астму, бронхіти і пневмонії. Однак онкозахворювання та туберкульоз, на які скаржаться мешканці будинку, спровокувати не може.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дослідники прийшли до висновку, що метро одного з міст може стати місцем початку суперпандеміі в окремо взятій країні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки