Помітить кожен: знайшовся простий спосіб визначити смертельні хвороби

9,6 т.
Помітить кожен: знайшовся простий спосіб визначити смертельні хвороби

Вчені довели, що тремтячий курсор мишки, повільна прокрутка сторінок і повторний пошук інформації в інтернеті можуть бути ранніми ознаками хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Дослідники з Microsoft і Університету Дьюка в Північній Кароліні проаналізували дані понад 31 мільйонів американців, які використовують пошукову систему Bing, пише "Лента.ру".

Серед них 703 людини виявилися в зоні ризику.

Плюс даної технології з виявлення хвороб полягає у відсутності додаткового обладнання, відзначають дослідники.

Крім того, вони завжди можуть брати в розрахунок дані за тривалий період часу. Це дозволяє вивчати проблему в динаміці, що дає лікарям більше впевненості при постановці діагнозу.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше австралійські дослідники з'ясували спосіб, який допоможе продовжити життя і зміцнити здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки