МоваЯзык

/ Новини медицини

Популярна в Україні пластична процедура може викликати рак: в ЄС забили на сполох

Збільшення грудей з використанням популярних текстурованих імплантатів фірми Allergan, Plc викликає рідкісний тип раку -— анапластичну великоклітинну лімфому.

Їх уже відкликають із Євросоюзу. Зокрема Французьке національне агентство з безпеки лікарських засобів призупинило продаж. Ці імпланти дуже часто використовують під час проведення операцій і в Україні. Однак вітчизняні лікарі не готові від них відмовитися, передає ТСН.

"Якщо брати за прайсом, то це найдорожчий імплант. Звичайно, пацієнти хочуть найдорожчі імпланти. Пара анатомічних — понад тисячу доларів", — пояснив пластичний хірург Едгар Камінський.

Збільшення грудей

Збільшення грудей. Джерело: Кравіра

Кравіра

Він розрізав усі види імплантатів, щоб показати, що наповнення у них ідентичне. "Але цю текстуру використовують дуже багато фірм. Тому якщо ми говоримо, що вона щось робить погане, ми повинні відкликати, заборонити всі імпланти з такою формою", — каже він.

Наголошується, що Україна разом з Америкою і ще десятками країн у світі ці імплантати забороняти не збирається. Вітчизняні онкологи одноголосно стверджують, що цей матеріал не може бути небезпечним.

При цьому більшість жінок, що зважилися на цю операцію, досі вибирають саме ці імпланти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалося, що активний компонент очних крапель, створених для лікування захворювань сітківки, здатний побороти один із найагресивніших видів раку.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
1
Сумно
2
Треш

Блоги медицини