Препарати проти ревматизму можуть знизити ризик смерті від коронавірусу – вчені

Названо два активних інгредієнти
Названо два активних інгредієнти

Два активних інгредієнти проти ревматизму можуть врятувати життя хворим на коронавірус.

Як пише Bild, про це свідчать результати міжнародного дослідження за участю 800 тяжкохворих пацієнтів, яких лікували в лікарні. Ліки від ревматизму покращують перебіг хвороби і знижують смертність пацієнтів.

Йдеться про активні інгредієнти тоцилізумаб і сарилумаб, які вже багато років використовуються під час ревматоїдного артриту. Ці препарати на основі антитіл вводяться в вигляді інфузії і мають протизапальну дію.

Відео дня

Відомо, що пацієнти з COVID-19 за інтенсивної терапії страждають від надмірної реакції імунної системи, так званого цитокінового шторму, який може привести до органної недостатності.

Ліки від ревматизму зменшують запалення, яке пошкоджує органи, і, таким чином, підвищують їхні шанси на виживання. Таке лікування знизило абсолютний ризик смерті на 8,5%.

Крім того, пацієнти реанімації швидше видужували. Їм було потрібно на 10-11 днів менше підтримки з допомогою кисню, ніж пацієнтам із контрольної групи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені Медичного університету в Анкарі (Туреччина) дійшли висновку, що через коронавірус в організмі людини різко знижується вміст вітаміну А, що часто призводить до важкого перебігу захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки