МоваЯзык

/ Проктологія

Аденоматозні поліпи: знайдений спосіб профілактики

Нове дослідження пов'язує фізичну активність з ризиком розвитку поліпів, які, на думку лікарів, є попередниками колоректального раку.

У дослідженні взяли участь вчені з медичної школи Університету Сан-Паулу (Бразилія), які співпрацювали з колегами з Гарвардського університету в Кембриджі (США), повідомляє Medical News Today.

Висновки авторів засновані на аналізі даних про 28 250 американських медсестер, які брали участь в Дослідженні здоров'я медсестер II.

Вчені виявили, що люди, які були активні в віці від 12 до 22 років, мали на 7% меншу вірогідність розвитку аденоматозних поліпів у порівнянні з тими, хто виконував менше 60 хвилин помірних фізичних вправ кожен день. Для учасників, які були активні тільки в зрілому віці – від 23 до 64 років – було зниження ризику на 9%. Люди, які були активні як в молодості, так і в зрілому віці, мали на 24% зниження ймовірності розвитку будь-яких аденоматозних поліпів.

Дослідники також змогли зробити несподіваний висновок, який стосується конкретно розвитку більших, прогресуючих поліпів: активність як в підлітковому, так і в дорослому віці дозволила знизити їх кількість на 39%.

Раніше OBOZREVATEL писав, що прийом певних антибіотиків, особливо багаторазово або тривалими курсами, може підвищити ризик розвитку раку товстої кишки

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини