П'ять мов кохання. Інструкція з подружніх стосунків

П'ять мов кохання. Інструкція з подружніх стосунків

Отож, Мова кохання 1 : Слова заохочення

Похвала і подяка завжди допоможуть вам висловити своє кохання. І краще втілити їх в прості щирі слова.

Наприклад:

"Тобі дуже личить цей костюм"

"Дякую, що відвів дітей у садочок"

"Ти така гарна в цій сукні!"

Однак, похвала - це лише один зі способів висловити любов словами. Інший діалект цієї мови - підбадьорливі слова.

Мова кохання 2: Час

Разом проводити час значить цілком віддавати комусь увагу. Коли ви сидите поруч на дивані, втупившись у телевізор, ви не разом: ваше увага поглинена новинами, а не одне одним. Проводити час разом означає вимкнути телевізор, дивитися один на одного і розмовляти, цілком зосередившись на співрозмовникові. Це означає піти удвох на прогулянку, разом пообідати, дивитися один на одного і розмовляти.

Відео дня

"Коли ми з дружиною сидимо поруч і розмовляємо двадцять хвилин, ми даруємо, один одному двадцять хвилин життя. Цього часу не повернути, значить, ми віддали іншому частинку життя. У цьому виявляється любов." - розповідає один з "пацієнтів".

Мова кохання 3: Подарунки

Подарунки - зримі символи кохання. Зазвичай наречені обмінюються обручками, і той, хто здійснює церемонію, каже: "Ці обручки символ духовних зв'язків, які з'єднали ваші серця у вічній любові". Це не порожні слова. Це важлива істина - символи мають емоційну цінність.

Зримі символи кохання для одних важливіші, ніж для інших. Тому люди по-різному ставляться до обручок. Хтось не розлучається з ними. Хтось ніколи не надягає. Це ще раз підтверджує, що ми говоримо на різних мовах любові. Якщо моя рідна мова - подарунки, я буду з гордістю носити кільце, яке дала мені дружина. Мені дорогий кожен її подарунок. Я бачу в них любов. А якщо подарунків я не отримую, я сумніваюся, чи любить вона мене.

Подарунки бувають всіх кольорів і розмірів. Одні - дорогі, інші нічого не варті. Людині, яка говорить мовою подарунків, ціна їх найчастіше байдужа. Вона має значення тільки якщо не відповідає можливостям дарувальника.

Мова кохання 4: Допомога

Що можна зробити? Приготувати обід, накрити на стіл, помити посуд, прибрати квартиру, навести порядок в шафі, прочистити раковину, протерти дзеркало у ванній, винести сміття, змінити дитині підгузники, витерти пил з шафи, попрати, погуляти з собакою, змінити воду в акваріумі і туалет для кішки. Це - допомога. Вона вимагає часу, сил. І якщо ви з радістю допомагаєте дружині або чоловіку, ви висловлюєте любов.

Мова кохання 5: Дотики

Ні для кого не секрет, що дотики - один зі способів висловити кохання. Дослідження підтверджують: немовлята, яких часто беруть на руки, обіймають, цілують, фізично і емоційно розвиваються швидше, ніж ті, хто на довгий час залишаються самі. Однак, це не сучасне відкриття. Коли іудеї визнали Христа великим учителем, вони принесли до нього дітей, "щоб Він доторкнувся до них".

Дотиками можна виразити і подружнє кохання.

Для деяких це єдиний спосіб відчути його. Їм необхідно триматися за руки. Їм потрібно, щоб їх цілували, обіймали. Тоді їх посудини любові наповнені, і вони знають, що кохані.

Подумайте і визначте свою мову кохання та свого партнера:))

За книгою Гері Чепмен "П'ять мов любові"

disclaimer_icon

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки