Чотири стани жінки

Чотири стани жінки

Сьогодні почну розповідати вам про жіночі стани.

Якщо чесно, ми дівчата, такі непередбачувані і наші стани теж ...

Багато в чому ми інтуїтивно потрапляємо в певний стан або події, наш чоловік, наше близьке оточення культивують в нас певний образ.

Хочу відкрити вам секрет, що своїми станами можна управляти.

Існує багато класифікацій жіночих станів. Мені більше подобається класифікація жіночих ролей і станів по Л. Ренар. Жінка може бути в чотирьох станах: Королеви, Дівчинки, Коханки і Господині.

Відео дня

Дві ролі – Королева і Дівчинка – це стани, коли ми готові приймати дари, любов, турботу, увагу.

Дві ролі – Господиня і Коханка – це стани, що віддають, коли ми готові віддавати турботу, пристрасть, ніжність, увагу.

У житті кожної жінки важливо, щоб був баланс. І чудово, якщо в жінці проявляються як мінімум три ролі, тоді вона відчуває гармонію і щастя. Цьому можна навчитися.

Жіночі стани

Сьогодні розкрию стан Королеви!

Як в собі включати цей стан? Як правило стан Королеви включається, коли жінка активно займається самореалізацією, кар'єрним ростом, має статус. Вміє тримати себе в суспільстві, на неї дивляться з захопленням. Вона розумна, прямолінійна. Багато уваги приділяє своїй зовнішності, доглянутості, красиво одягається, відчувається в ній велич.

Можливо, хтось в цьому описі впізнає себе? Так, так, якщо ви в своєму житті багато уваги приділяєте собі, своїй зовнішності, красиво одягаєтеся, у Вас є самореалізація, то Ви приходите в стані Королеви. Тоді у Вас багато шанувальників-чоловіків.

Як цей стан розвинути?

Почніть цінувати себе і займіться своєю самореалізацією. Приділяйте увагу своїй зовнішності, почніть красиво одягатися! Уявляйте корону на голові, коли ви йдете на якусь важливу подію, тримайте рівно спину і не сумнівайтеся в собі, почніть працювати над своїм почуттям власної гідності.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки