Депресія довела талановитого художника до самогубства

Депресія довела талановитого художника до самогубства

Талановитий британський художник Кірк Джонс, раніше переживший трагічні події в своєму житті, наклав на себе руки через важку депресію.

Про це повідомляє The Sun.

44-річного чоловіка знайшли повішеним у власному будинку в Ліверпулі. Протягом багатьох років Кірк боровся з депресією, тривожним станом і алкогольною залежністю.

Депресія довела талановитого художника до самогубства

Відомо, що в 2011 році помер його батько, а через 5 років брат Люк Джонс скоїв суїцид. Художник тяжко переживав смерть брата.

Відео дня

Як зазначає видання, по психіці Кірка Джонса також був нанесений удар в 2001 році, коли він отримав травми, намагаючись звільнити палаючу в машині людину.

Напередодні смерті Джонс скаржився на безсоння. Він відправився до лікаря, проте повернувся від доктора в розгніваному стані.

Через добу Кірк наклав на себе руки. Результати медичної експертизи свідчать про те, що в організмі художника була перевищена норма алкоголю. Ймовірно, він знаходився в стані душевного розладу під час вчинення суїциду.

Його брат Спесер наостанок заявив, що Кир був талановитим музикантом і художником, а також хорошою людиною, яка завжди готова була прийти на допомогу.

Депресія довела талановитого художника до самогубства
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки