МоваЯзык

/ Психологія

Під ударом навіть домогосподарки: названа несподівана причина появи раку

Емоційне вигорання на роботі може викликати серйозні ускладнення в людському організмі, навіть рак. Це загрожує і працюючим людям, і домогосподаркам.

Таку думку в ефірі ObozTV озвучила психолог Оксана Павленко. Вона зазначила, що причиною цього є одноманітна робота, яка не дає результату.

"Людина може хворіти звичайною застудою, знижується опірність імунітету перед інфекціями. Потім це може призвести до серйозніших ускладнень. Трапляються випадки панічних атак у людей. Постійна втома може викликати навіть рак. Емоційне вигорання домогосподарок ніхто не скасовував. Їх робота досить одноманітна, у ній немає підкріплення і результату, за який тебе хвалять. На роботі хоча би зарплату дають, є ефект", – переконана вона.

Психолог відзначила, що хоббі - дуже прекрасний спосіб відновити сили. Треба займатися тим, що приносить задоволення, додала вона.

"Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні розуміти, чи приносить він вам задоволення. Зараз більшість людей ходять у спортзал тому, що мода така, – "всі ходять, значить, і я маю". А є люди, яких спорт виснажує. Краще піти у парк просто погуляти, послухати музику. Важливо переключатися на інший вид діяльності, дуже добре допомагає хобі", – сказала вона.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про низку ознак, які допоможуть батькам вчасно зрозуміти, що їхнім дітям потрібна допомога психолога. Такі дії, як кусання губ, обривання задирок на нігтях, – це сигнали, на які варто звертати увагу.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня у будні о 10:00 на ObozTV.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пряма трансляція" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
2
0
Смішно
22
Цікаво
4
Сумно
3
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини