Кращий засіб від стресу - Ви самі!
Стрес як частина життя
У сучасному світі стрес - це не просто швидкоплинне явище або випадкова подія. Це частина життя, причому, досить значна. Майже кожен день ми переживаємо сотні відтінків емоцій, часто не тільки позитивних. Тривога, занепокоєння, хвилювання, злість, дратівливість, величезна швидкість життя навколо нас ведуть до перевтоми, безсоння. Нам важко управляти собою і нервова напруга стає постійною і звичною. Стрес є коренем цілого ряду захворювань - за статистикою, багаторазово зростає ризик інфарктів, інсультів, цукрового діабету, виразкової хвороби шлунка і ДПК, іншої патології.
Стрес - офісна хвороба
Професію офісного працівника дуже часто пов'язують зі стресом. Дійсно, за статистикою, від такої проблеми страждають майже 80% фахівців цієї ланки. Багатозадачність трудової діяльності, підвищена розумова працездатність, постійна потреба в концентрації уваги, шкідливі звички - все це їх невід'ємні атрибути. Через таке навантаження на нервову систему працівники офісів і менеджери середньої ланки швидше "зношуються" і починають відчувати проблеми з "хворобами цивілізації" набагато раніше.
Чи ефективні традиційні методи боротьби зі стресом?
Існує ряд загальновідомих способів боротьби з нервовим напруженням "тут і зараз" - контроль емоцій і дихання у вигляді сеансів динамічної медитації, фізичні вправи, нормалізація сну і способу життя. Безсумнівно, такі методики допомагають організму в адаптації до скаженого ритму навколишнього світу, відновлюють наш самоконтроль, призводять розум і думки до ладу. На жаль, для того, щоб все вищеописане мало належний ефект, потрібно спершу подолати першопричину і заспокоїти нервову систему - в стані стресової напруги важко говорити про медитації і повноцінний сон.
Помилкові стереотипи
У корені неправильним способом боротьби зі стресом є спроби максимально мобілізувати ресурси свого організму і взяти себе в руки за допомогою стимуляторів - сигарет, кави, алкоголю. Такі шкідливі звички дають уявні короткочасні ефекти, до того ж самі по собі вони теж є джерелами напруги і шкодять нервовій системі не менше за іншї проблеми.
Слово медицини
Наука ніколи не стоїть на місці - розробка медикаментів, які допомагають адаптуватися до стресу завжди залишається актуальною. На нашому фармацевтичному ринку представлений один з яскравих представників такого класу лікарських засобів - препарат Мебікар IC, адаптоген з групи протитривожних засобів. Ця речовина здатна послабити, а то і зовсім зняти відчуття неспокою, тривоги, страху, внутрішнє емоційне напруження і дратівливість, що нерозривно пов'язані зі стресом. Разом із заспокійливим ефектом Мебікар IC сприяє пкращенню когнітивних функцій, розумової працездатності і пам'яті. Мебікар IC сприяє концентрації уваги і нормалізує сон, допомагаючи нервовій системі стати більш витривалою і стабільною.
Переваги застосування мебікар IC
Мебікар IC вельми доречний в ситуаціях, коли часу або можливості піти до психолога немає, а вирішити проблему з "нервами" необхідно терміново. Препарат добре переноситься, не викликає сонливості при ранковому чи денному застосуванні, не впливає на м'язовий апарат і координацію рухів, не викликає медикаментозної залежності. Крім самого стресу, Мебікар IC допомагає в боротьбі з ще одним важливим фактором ризику - він застосовується в комплексному лікуванні нікотинової залежності, зменшує тягу до паління і знижує вираженість абстинентного синдрому.