Мусульмани виявилися щасливішими за християн: дослідження

6,0 т.
Мусульмани виявилися щасливішими за християн: дослідження

Результати дослідження, проведеного психологами з Мангеймського університету, свідчать, що мусульмани відчувають себе більш задоволеними своїм життям, тому що вони відчувають почуття єдності більше, ніж люди інших конфесій.

На думку вчених, почуття єдності є загальним для різних релігій і пов'язане з щастям, повідомляє Daily Mail.

Психологи з'ясували, що мусульмани відчувають єдність не тільки один з одним, а й з чимось більшим, ніж вони самі. Також мусульмани, християни (не католики, не протестанти) відзначили, що вірування єдності займає особливе місце в буддизмі і індуїзмі. Атеїсти ж відчували найменший зв'язок з іншими або з чимось вищим.

Відео дня
Мусульмани виявилися щасливішими за християн: дослідження

Важливим принципом в ісламі є концепція єдиного об'єднуючого бога. Тому, не дивно, що мусульмани відчувають найбільше почуття єдності.

Вчені припускають, що почуття єдності і задоволення життям можуть сприяти відчуттю загального благополуччя.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що психологи із США розкрили секрет підняття настрою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки