"Намагайтеся померти молодим якомога пізніше": генетик дав важливу життєву пораду

14,0 т.
'Намагайтеся померти молодим якомога пізніше': генетик дав важливу життєву пораду

Генетик Олександр Коляда розповів про те, що може продовжити життя і навіщо це потрібно.

Відповідною публікацією він поділився на своїй сторінці в Facebook.

"У природи є безліч способів позбутися від вас. Починаючи від чисто генетичної заборони вашим батькам народити саме вас через безліч факторів біологічної несумісності. Потім безліч інфекцій починаючи з пологового будинку. 4 000 генетичних захворювань з назвами з єврейсько-німецьких прізвищ по 2-4 через дефіс. І ще кілька тисяч хвороб із більш знайомими назвами", - пише він.

Відео дня

"Але якщо ви це читаєте, значить ви живі. А якщо ви вже закінчили школу, значить пережили час прояву більшої частини несумісних із життям спадкових захворювань. Ви живі, і це вже привід для щастя", - додає фахівець.

Він зазначає, що щастя - це наш бонус за вдале і дороге придбання цього тіла від кращого виробника. Другий бонус для нас - це жити тоді, коли кардинальне продовження життя вже не тільки романтика, але й предмет наукових розмов. Воно поруч. Ще десь поруч, між дуже складним неможливим - вічне життя. Це набагато ближче, ніж раніше. І вже це в 1000 разів більше часу для того, щоб стати щасливішими.

"Робіть зі своїм життям все, що завгодно. Правил немає. Але намагайтеся померти молодим якомога пізніше. Живучи в епоху прогресу ніколи не знаєш, в якому саме році буде головне відкриття. Варто ризикнути і пожити довше", - пише він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з Данії довели, що зменшення кількості вживаного алкоголю і відмова від куріння відкладають настання старості і сприяють довголіттю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки