Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам

Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам

Що робити, щоб витягнути дитину з поганої компанії?

"Погана компанія" – тема, яка часто непокоїть батьків. Особливо, якщо оточення змушує дитину вживати алкоголь. По-перше, варто зрозуміти, що ніхто не затягував дитину до поганої компанії. Це її усвідомлений вибір, який, швидше за все, був зроблений через недостатню увагу, боротьбу за свої права, відстоювання власної думки, через образу тощо.

Жодні заборони й репресії не допоможуть зробити ще один усвідомлений вибір для того, щоб вийти зі звичного кола "друзів". Спробуйте подивитися на світ очима підлітка. Дотримуйтеся його порад, якщо вважаєте їх раціональними, а якщо не згодні, то аргументовано висловлюйте свою позицію. Якщо підліток побачить можливість альтернативи і зрозуміє, що в родині його чують і слухають, його самооцінка зростатиме й необхідність самостверджуватися за рахунок поганих вчинків відпаде.

Відео дня
Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам
disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки