Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам

Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам

Що робити, щоб витягнути дитину з поганої компанії?

"Погана компанія" – тема, яка часто непокоїть батьків. Особливо, якщо оточення змушує дитину вживати алкоголь. По-перше, варто зрозуміти, що ніхто не затягував дитину до поганої компанії. Це її усвідомлений вибір, який, швидше за все, був зроблений через недостатню увагу, боротьбу за свої права, відстоювання власної думки, через образу тощо.

Жодні заборони й репресії не допоможуть зробити ще один усвідомлений вибір для того, щоб вийти зі звичного кола "друзів". Спробуйте подивитися на світ очима підлітка. Дотримуйтеся його порад, якщо вважаєте їх раціональними, а якщо не згодні, то аргументовано висловлюйте свою позицію. Якщо підліток побачить можливість альтернативи і зрозуміє, що в родині його чують і слухають, його самооцінка зростатиме й необхідність самостверджуватися за рахунок поганих вчинків відпаде.

Відео дня
Дитина потрапила в погану компанію: поради батькам

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки