МоваЯзык

/ Психологія

Синдром хронічної втоми - лікувати або терпіти?

Причини хронічної втоми

Хронічний стрес є невід'ємним атрибутом сучасного життя. Скажений темп і швидка динаміка призводять до регулярних перевтом, нервового напруження, емоційного перевантаження, безсоння, втрати управління над собою. Стрес - корінь цілого ряду небезпечних захворювань, таких як інфаркт, інсульт, цукровий діабет та інших маніфестних патологій. Нервування на роботі, жорстка конкуренція, сімейні проблеми - кожен день ми відчуваємо настільки велику гаму емоцій, в тому числі і негативних, що наша нервова система просто не встигає відновитися.

Такий стан є плацдармом для розвитку синдрому хронічної втоми. Його суть полягає в тому, що наша психіка практично не відпочиває, і навіть при відсутності стресових ситуацій продовжує залишатися в пригніченому стані.

Стрес серед менеджерів

Офісні працівники - одні з лідерів серед інших професій за рівнем навантаження на нервову систему. Сучасному менеджеру середньої ланки відповідає такий набір класичних рис, як підвищена розумова працездатність, багатозадачність, шкідливі звички і постійна нервозність. Згідно зі статистикою, близько 80% працівників офісів страждають від хронічного стресу.

Доцільність традиційних способів протистояти стресу

Для боротьби зі стресовим станом "тут і зараз" існують найрізноманітніші загальновідомі методи. Це, в першу чергу, зміна способу життя в бік спокою - зменшення кількості емоційних перевантажень, дихальні вправи в рамках сеансів динамічної медитації, заняття лікувальною йогою для відновлення здатності повноцінно управляти собою і своїми думками. Однак варто зазначити, що такі вправи і життєві зміни навряд чи зможуть надати потрібний ефект, якщо до їх виконання людина підійде в стресовому стані.

Неправильна психологія

Одні з найпоширеніших в корені невірних способи протистояти стресу - куріння, зловживання кавою та алкоголем. Такі шкідливі звички сприяють тільки тимчасової стимуляції розуму і свідомості, але не забезпечують адаптації психіки до стресу. Такі заходи самі по собі є важким тягарем для нервової системи і лише посилюють порочне коло.

Чому люди віддають перевагу лікам?

Найбільш дієвим способом швидко і якісно побороти стрес є медикаментозна терапія. Медицина з кожним днем ​​рухається вперед і постійно вдосконалює лікувальні підходи. На нашому фармацевтичному ринку представлений широкий спектр препаратів в цій області, ефективність і безпека яких підтверджена всім світом. Одними з яскравих представників є Мебікар IC і Нообут IC. Розглянемо дію кожного з них докладніше:

Чим виділяються Мебікар IC і Нообут IC

Перший з названих - Мебікар IC - денний засіб, належить групі адаптогенів. Його основна функція полягає в підвищенні когнітивних функцій пацієнта, збільшенні розумової працездатності, концентрації уваги, нормалізації сну. Також, завдяки своїй мембраностабілізуючій і антіокідантній активності, він сприяє відновленню клітин. Препарат має низьку токсичність, не викликає ні синдрому відміни, ні синдрому віддачі.

Другий препарат - Нообут ІС - містить в собі діючу речовину фенибут, яка є похідною ГАМК.

ГАМК - це головний гальмівний нейромедіатор в нашому організмі вже майже півмільярда років. Він контролює швидкість роботи мозку, заспокоює клітини, запобігає розумовій перенапрузі, виснаженню, зайвій роздратованності. Таким чином, Нообут ІС доповнює, або ж компенсує і виконує дію гамма-аминомаслянной кислоти. Нообут ІС може використовуватися як для дітей, так і для осіб похилого віку. Він - хороша профілактика стресових станів.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини