Стало відомо, чому секс після 50 років стає краще

Стало відомо, чому секс після 50 років стає краще

Після 50 років життя багатьох жінок суттєво покращується – секс стає яскравішим, ніж раніше, а впевненість починає вирувати.

Про це повідомляє Mirror , посилаючись на результати опитувань у Великобританії.

Майже половина респонденток запевняють, що з віком у них дуже сильно зросла самооцінка, а четверо з десяти жінок і зовсім стали відчувати себе щасливіше і впевненіше, ніж коли б то не було.

Також, за словами учасниць опитування, проведеного серед 2000 жінок, стало відомо, що сексуальні відносини з віком стають тільки краще, оскільки існує тенденція, згідно з якою такі шлюби позитивно відрізняються від попередніх.

Відео дня

Нагадаємо, раніше психолог закликав придивитися до своїх сексуальних відносин і назвав причини зниження статевого ваблення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки