Вчені дізналися, чому жінки подають на розлучення

9,2 т.
Вчені дізналися, чому жінки подають на розлучення

Основна причина, чому жінки подають на розлучення, це небажання їхніх чоловіків змінювати свою поведінку і вкладатися в збереження стосунків.

Як повідомляє Lenta.ru, жінки важче переносять наростаючу з роками спільного життя напруженість і тому подають на розлучення в два рази частіше за чоловіків. До такого висновку дійшли дослідники з університету Мічігану.

Вчені протягом 16 років відстежували 355 пар, які перебували в шлюбі пар. У кожної брали кілька інтерв'ю: в перші місяці спільного життя, на другому, третьому, четвертому, сьомому і 16-му році.

Відео дня

З'ясувалося, що жінки частіше говорили про напруженість у стосунках, ніж чоловіки. У деяких парах чоловіки практично не висловлювали невдоволення стосунками, тоді як незадоволеність жінок була високою. Подібна ситуація в більшості випадків означала швидке розлучення.

Вчені зауважують, що за 16 років, поки велися дослідження, розвелося близько 40 відсотків спостережуваних пар.

.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки