МоваЯзык

/ Психологія

Вчені дізналися, які чоловіки роблять жінок найщасливішими

Американські вчені вирішили дослідити питання, як відносини залежать від краси чоловіка в парі.

Як пише Platforma, за їхнім висновком, некрасиві чоловіки гарантують більш міцний зв'язок у сім'ї.

Вчені з Університету штату Флорида стверджують, що відносини будуть міцнішими, якщо жінка зустрічається з негарним чоловіком. При цьому одним із факторів, що впливають на тривалість відносин, є висока сексуальна активність таких чоловіків.

У дослідженні взяли участь 113 молодих пар у віці 20 років, які проживають у Далласі. Кожного з чоловіків сфотографували, після чого оцінили привабливість його обличчя і тіла. За допомогою анкетування вчені також проаналізували, як часто добровольці сиділи на дієті і взагалі намагалися залишатися у гарній формі. Після цього фахівці досліджували відносини.

Виявилося, що, якщо жінка зустрічалася із красивим чоловіком, то вона частіше сиділа на дієті, могла піддаватися депресії, незадоволеності собою і, як наслідок, особистим життям. У результаті такі шлюби розпадалися частіше.

"Результати показують, що наявність фізично привабливого чоловіка може мати негативні наслідки для дружин, особливо якщо ці дружини самі не особливо привабливі", - каже одна з авторів роботи Таня Рейнольдс.

З іншого боку, якщо чоловік був менш привабливий, то пара була щасливішою. Крім того, в цьому випадку на сімейні відносини часто позитивно впливала висока сексуальна активність не дуже красивого чоловіка, а також його допомога в домашніх справах і регулярні подарунки.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", лікар розповіла, як зберегти хороший секс.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини