Вчені назвали нехарактерні фізичні прояви депресії

18,0 т.
Вчені назвали нехарактерні фізичні прояви депресії

Люди, які страждають від депресії, можуть відчувати не тільки психологічні проблеми, а й фізичні.

За інформацією вчених, часто людина не асоціює фізичні відхилення з депресією.

"МедОбоз" зібрав 8 фізичних ознак, що вказують на наявність депресії.

Втрата або збільшення ваги

Депресії можуть супроводжуватися зниженням або повною відсутністю апетиту і ваги. Хоча у деяких людей апетит навпаки загострюється, причому не на фізичному рівні, а психологічному.

Біль

Коли ви тримаєте свої почуття всередині, вони можуть проявитися у вигляді болів. М'язові, головні болі можуть бути викликані депресією.

Відео дня

Болі в спині можуть супроводжувати людей з тривожністю і розладами настрою. Це часто обумовлено тим, що емоційно пригнічені люди мають звичку сутулитися.

Проблеми травлення

Існує сильний зв'язок між проблемами травлення - здуттям, запорами і синдромом подразненого кишечника і депресією. Часто переживання пов'язують з виразковими колітами.

Безсоння

Іноді може порушуватися сон. Часто люди, які страждають депресією, також страждають безсонням.

Проблеми зі шкірою

Депресія може викликати підвищення рівня гормону стресу, кортизолу. Це, в свою чергу, може стати причиною проблем зі шкірою.

Біль у грудях

Біль у грудях - відомий симптом проблем із серцем. Однак мало кому відомо, що біль у грудях може бути ознакою депресії. Дослідження показали, що депресія може збільшувати ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

Проблеми порожнини рота

Депресія може позначитися на здоров'я порожнини рота. Це пов'язано з поганою гігієною під час депресії.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", канадські вчені прийшли до висновку, що розвиток депресії різко підвищує шанси померти в ранньому віці і для чоловіків, і для жінок.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки