МоваЯзык

/ Психологія

Визначено незвичайний фактор можливого розвитку анорексії

8.6т
Читати матеріал російською

Ймовірність розвитку у людини анорексії залежить не тільки від психологічних факторів. Великий вплив на цю схильність може мати і склад мікрофлори кишечника.

Таке припущення висловили біологи з Оксфордського університету (Англія). Результати їхнього дослідження опублікував журнал Frontiers in Psychiatry.

Під час наукового експерименту фахівці пересадили мікрофлору людини з анорексією в кишечник мишей. Щоправда, у гризунів їх попередньо було очищено від бактерій.

Вчені припускають, що мікрофлора кишечника людини теж може впливати на ймовірність розвитку у неї анорексії

Вчені припускають, що мікрофлора кишечника людини теж може впливати на ймовірність розвитку у неї анорексії

Під час спостережень вчені помітили, як гризуни почали повільніше набирати вагу, а також стали імпульсивнішими, тривожнішими. Тоді як у мишей, яким пересадили мікрофлору від здорових людей, поведінка була нормальною.

За словами однієї з авторів дослідження Ани Генчулеску, це нібито свідчить про те, що зміни в мікрофлорі можуть зумовити тільки частину симптомів анорексії у її носіїв. Вона також зазначила, що мікрофлора людей, які страждали на анорексію, була в середньому менш різноманітна, ніж у здорових.

Дослідники вважають, що в майбутньому це захворювання можна буде "придушити", очистивши організм носіїв анорексії від мікрофлори і замінивши бактеріями від здорових людей.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
0
Коментарі
1
0
Смішно
0
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини