Як дізнатися про зраду: 4 основні ознаки

11,0 т.
Як дізнатися про зраду: 4 основні ознаки

Про це розповів експерт з мови тіла Джуді Джеймс виданню Express.co.uk. Ось деякі з них:

1. Альфа-самець в поєднанні з ознаками провини

Чванство і трохи зарозумілості в поєднанні з винуватою посмішкою. При прямих питаннях виникає пітливість, а погляд "бігає" або виводиться в сторону.

2. Мобільний телефон

Він буде завжди лежати поруч, вниз екраном. Ваш чоловік (дружина) стане раптом дуже ввічливим - завжди буде виходити з кімнати, щоб прийняти дзвінок або поговорити по телефону. При несподіваному дзвінку буде вести себе як нашкодив кіт.

Відео дня

3. Вони страждають від втрати пам'яті

Коли чоловіки обманюють, вони відразу відрізняються втратою пам'яті. Вони можуть різко "забути" ім'я нової секретарки або сусідки, особливо, якщо відчувають провину щодо неї. Вони турбуються, що їх міміка може видати їх і тому ретельно маскують свою брехню "втратою пам'яті".

4. Нові риси мови тіла

Ми переймаємо багато від того, з ким проводимо час або кому симпатизуємо, самі того не помічаючи. У чоловіка, який обманює, з'являються нові звички, руху, слова, музичні смаки.

Ви так само будете спостерігати нові виразу обличчя, міміку, і ... підвищену сексуальну активність. Ваш партнер може запропонувати щось нове, почати експериментувати.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", який обдурив одного разу, обдурить вдруге.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки