99% звичайних масок в Україні не захищають від вірусів: розкриті гнітючі факти

20,5 т.
99% звичайних масок в Україні не захищають від вірусів: розкриті гнітючі факти

Звичайні тришарові маски, які продаються в Україні, взагалі не захищають від вірусів.

Про це повідомив у Facebook блогер і бізнесмен Олексій Давиденко, який займається торгівлею товарами медичного та ортопедичного призначення. Він розповів, що 16 березня був на зустрічі великого медичного бізнесу з прем'єр-міністром України.

"Під час зустрічі єдиний виробник масок в Україні чесно зізнався всім, що 99% звичайних (таких блакитних) тришарових прямокутних масок, що продаються зараз в Україні, ні від чого не захистять. Це бутафорія – не більше", – написав Давиденко.

Відео дня
99% звичайних масок в Україні не захищають від вірусів: розкриті гнітючі факти

За його словами, тришарова маска даного виду і міжнародного стандарту повинна всередині обов'язково мати спеціальну мембрану, яка власне і зупиняє 95% мікробів.

"Дані мембрани в Україні ніхто взагалі не виробляє, сировини цього немає – а імпортна мембрана закінчилася і її немає. Від слова – взагалі", – підкреслив блогер.

Він додав, що захисні маски респіраторного типу допоможуть краще, але якщо утриматися від відвідування публічних місць і постійно дезінфікувати і захищати руки – це буде значно ефективніше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у зв'язку з інтенсивним поширенням коронавірусу COVID-19 лікарі та вчені запропонували ряд профілактичних заходів, які допоможуть уберегтися від зараження. Зокрема, експерти рекомендують одягати захисні медичні маски в погано вентильованих місцях масового скупчення людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки