Американська Moderna почала останню фазу тестування вакцини від COVID-19

Американська Moderna почала останню фазу тестування вакцини від COVID-19

Біотехнологічна компанія Moderna, яка першою почала тестування вакцини проти коронавірусу, завершила набір добровольців для останньої фази клінічних випробувань.

Про це передає Business Insider з посиланням на прес-реліз виробника.

Очікується, що це дослідження покаже, чи ефективна вакцина в запобіганні коронавірусної хвороби вже до кінця 2020 року.

Вакцина на основі матричної РНК (мРНК-1273) має кілька кінцевих цілей: первинна – профілактика симптомів ковіду; вторинні – профілактика тяжкого перебігу хвороби та інфікування SARS-CoV-2.

Американська Moderna почала останню фазу тестування вакцини від COVID-19
Відео дня

На початку осені компанія продовжила набір добровольців, щоб залучити більше представників національних меншин. Зараз їх 37% від загального числа учасників, що в цілому відображає національну різноманітність США.

Раніше MedOboz повідомляв, що в ході випробувань вакцини від COVID-19, розробленої компанією AstraZeneca і Оксфордським університетом, помер один з учасників.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки