МоваЯзык

/ Пульмонологія

Анестезіолог розкритикував ідею з відновленням виробництва ШВЛ на українському заводі

143.1т
Читати матеріал російською

Апарати штучної вентиляції легенів "БРИЗ", які можуть почати виробляти на Київському державному заводі "Буревісник", не зможуть повною мірою допомогти в боротьбі проти COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це в інтерв'ю OBOZREVATEL заявив президент Асоціації анестезіологів України, професор і головний спеціаліст МОЗ з анестезіології Сергій Дубров. Він вважає "БРИЗ" несучасним рішенням, оскільки його виробляли ще 20-25 років тому і за ці роки ніяк не вдосконалювали.

"Тоді апарат був непоганий, але медицина не стоїть на місці. А "Буревісник", на жаль, стоїть. Тих параметрів вентиляції, які повинні забезпечити потреби пацієнта з COVID-19 і важким ураженням легень, апарат "БРИЗ", м'яко кажучи, не може задовольнити", – розповів Дубров.

Головною проблемою є відсутність інтелектуальних режимів, які могли б регулювати рівень вентиляції залежно від стану пацієнта. Єдине, заради чого потрібно відновлювати потужності "Буревісника, на думку лікаря – для сервісного обслуговування існуючих апаратів.

Директор компанії, яка взялася за актуалізацію й "оцифровку" існуючої проєктної документації апарату "БРИЗ", Євген Кожуховський розповів, що нову версію для боротьби з епідемією створювати немає сенсу. Мовляв, на її розробку піде мінімум рік, а то і більше. Проте, в перспективі така можливість розглядається.

Як повідомляв OBOZREVATEL, не всі апарати штучної вентиляції легенів підходять для хворих на коронавірус у критичному стані.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
Тег
7
Коментарі
47
28
Смішно
22
Цікаво
136
Сумно
14
Треш

Блоги медицини