AstraZeneca перейменувала вакцину від COVID-19

30,9 т.
Vaxzevria AstraZeneca перейменувала вакцину від коронавірусу

Фармацевтична англо-шведська компанія AstraZeneca перейменувала вакцину від коронавірусу. З 25 березня вона називається Vaxzevria.

Зміна назви не спричинить будь-яких інших змін препарату, повідомляє European Medical Agency та Lakemedelsverket. Причина такого рішення не уточнюється.

Зазначається, що фахівці з вакцинації повинні знати про перейменування, тому що інформація про продукт, його маркування й упаковка можуть виглядати інакше.

Vaxzevria – AstraZeneca.
Відео дня

"Vaxzevria – це вакцина для запобігання коронавірусної хвороби COVID-19 у людей у віці 18 років і старше. Vaxzevria складається з іншого вірусу (з сімейства аденовірусів), який був модифікований, щоб утримувати ген для виробництва білка з SARS-CoV-2. Vaxzevria не містить самого вірусу і не може викликати COVID-19", – йдеться в новому описі препарату.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, Канада призупинила вакцинацію від коронавірусу препаратом AstraZeneca для людей у віці до 55 років нібито через ризик утворення тромбів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки