Австрія та Хорватія заявили про перші випадки коронавірусу

Австрія та Хорватія заявили про перші випадки коронавірусу

У Хорватії і Австрії підтвердили перші випадки зараження смертельним коронавірусом.

Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович заявив про першого зараженого після засідання кризового штабу з протидії поширенню захворювання, передає РІА Новини.

"Перший випадок коронавірусу виявлено в Загребі, в лікарні Доктор Фран Михайлевич. Йдеться про молоду людину і легку форму захворювання. Він зараз в хорошому стані", – повідомив чиновник.

Коронавірус в Європі
Відео дня

Пленкович додав, що в країні прийняли нові заходи для обмеження поширення вірусу. Так, людей, що прибувають з Італії, Китаю і Південної Кореї ставлять під медичний нагляд аж до самоізоляції. Під підозрою перебували сім пацієнтів.

Також в австрійській провінції Тіроль підтвердили два перші випадки захворювання коронавірусом в країні. У обох заражених зафіксована невелика температура. Відомо, що один з них родом з Ломбардії, Італія. На даний момент вони знаходяться в інфекційному відділенні клініки Інсбрука.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Італії вже семеро людей загинули в результаті зараження COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки