Банани й коронавірус: інфекціоніст спростував найпопулярніший фейк

Банани й коронавірус: інфекціоніст спростував найпопулярніший фейк

Істерія в Україні через нібито заражені коронавірусом 2019-nCoV банани – всього лише нагнітання ситуації.

Як пояснив лікар-інфекціоніст Роман Пономаренко, ці домисли не мають жодних підтверджень, пише The Village. "Це нереально", – підкреслив медик.

"Немає даних, що цей збудник передається контактним шляхом... Навіть якщо таке припустити, то в середньому він може зберігатися у живому середовищі протягом трьох днів", – пояснив він.

Читайте: З'явився клон коронавірусу з Китаю: що тепер буде

Банани й коронавірус: інфекціоніст спростував найпопулярніший фейк
Відео дня

Те ж саме стосується і товарів із Китаю, стверджує Пономеренко.

"В Україну їх доставляють щонайменше 10 днів. Тому це нереально, що вірус може передатися через посилку", – сказав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість заражених новим коронавірусом 2019-nCoV станом на ранок 29 січня різко зросла до 6062, загинули вже 134 людини. Як зазначає Національна комісія охорони здоров'я Китаю, понад 9,2 тис. осіб у Китаї мають симптоми зараження, проте їхній діагноз поки не підтверджений. На карантині перебувають ще майже 60 тис. місцевих жителів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки