Біофарма завершила клінічні випробування імуноглобуліну, що полегшує перебіг COVID-19

Біофарма завершила клінічні випробування імуноглобуліну, що полегшує перебіг COVID-19

Біофарма завершила клінічні випробування нашого препарату Біовен (імуноглобулін). Клінічні дослідження розпочато в травні, рандомізовано 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз. Дослідження завершено в жовтні. Використання Біовену, в комплексі терапії пневмонії викликаної SarsCov2Covid19 у порівнянні з стандартною терапією, дозволяє досягнути статистично достовірних переваг за наступними параметрами:

- скорочення летальності у чотири рази з 23,6% до 6,25%;

- скорочення середнього часу до настання покращення з 9 до 5 днів;

- скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів.

Сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну в світі. Всі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте Біофарма - перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження і перша, яка їх завершила.

Відео дня

Вчора, Біовен включено до протоколу лікування COVID-19 і я хочу подякувати Міністру охорони здоров’я Степанову М.В. і колективу Міністерства за підтримку в проведенні дослідження.

Біофарма продовжує роботу по створенню гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини.

Наше виробництво працює 24/7 з метою забезпечення потреб системи охорони здоров’я України. Вірю в наш колектив!

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки