"Будемо лягати під автобуси": в Нових Санжарах тисячі людей заблокували дорогу для евакуйованих із Китаю. Відео

'Будемо лягати під автобуси': в Нових Санжарах тисячі людей заблокували дорогу для евакуйованих із Китаю. Відео

У селищі Нові Санжари Полтавської області понад дві тисячі людей заблокували дорогу для проїзду автобусів з евакуйованими з Китаю.

Місцеві жителі обіцяють навіть лягати під автобуси, тільки б не пропустити "заражених" коронавірусом у медичний центр, куди людей везуть на карантин, повідомляє ТСН (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На місці чергує велика кількість правоохоронців і бійців Національної гвардії. Санжарці стали "живим щитом", підготували шини і барикади.

Паніка в Нових Санжарах
Відео дня

"Ми всі тут стоїмо за те, щоб нам не завезли сюди заражених людей з коронавірусом. Коли пролетів уже літак над нашою Україною, ми вже всі в небезпеці", – сказала одна з місцевих жительок.

Паніка в Нових Санжарах

На один із під'їздів до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари", куди доставлять евакуйованих, приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Паніка в Нових Санжарах

"Вони не будуть виходити 14 днів, ніхто не буде мати до них доступу, з ними будуть спілкуватися тільки ті медики, які з ними ж і приїхали, троє медиків. З ними буде поліцейський всередині і ще 14 осіб", – повідомив Аваков.

Паніка в Нових Санжарах

Як писав OBOZREVATEL раніше, з території медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" в Полтавській області, де 14 днів будуть перебувати евакуйовані з Китаю, вивезли весь персонал.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки