Через пандемію коронавірусу люди менше хворітимуть на грип

Пандемія вплине на сезонні грип та ГРВІ

Після пандемії коронавірусу COVID-19 статистика сезонної захворюваності на грип та ГРВІ у світі знизиться.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Це трапиться через карантин та різні профілактичні заходи. Такого висновку дійшли вчені з Університету Центрального Ланкаширу (Великобританія), повідомляється в журналі The Conversation.

Через пандемію коронавірусу люди менше хворітимуть на грип
Відео дня

Фахівці вивчили звички населення, які виробилися у людей із поширенням нового коронавірусу. Це, зокрема, ретельне миття рук і дотримання соціальної дистанції.

Раніше у Великобританії, за даними дослідження, лише 32% чоловіків і 64% жінок мили руки після походу у громадський туалет, а тепер цей відсоток зріс до позначки у 83%.

"Хоча незрозуміло, чи миє кожна людина руки протягом рекомендованих 20 секунд, якщо це число є репрезентативним для широких верств населення Великобританії, можливо, це може вплинути на зменшення передачі грипу", – йдеться у матеріалі.

Закриття освітніх установ також знизить захворюваність на грип, адже саме діти і підлітки перебувають в одній із груп ризику при сезонних інфекціях.

Наскільки саме знизиться рівень захворюваності на грип, вчені поки не уточнюють.

Карта поширення COVID-19 у світі:

Як писав OBOZREVATEL, кількість хворих на COVID-19 в Італії 28 квітня перевищила 200 тисяч, проте статистика поступово знижується.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки