Через скільки можна повторно захворіти на COVID-19: відповідь епідеміологів

Коронавірусна хвороба

Повторні випадки зараження коронавірусом фіксували через три-чотири місяці після хвороби, але траплялися і випадки, коли між зараженнями було півтора місяця.

Про це розповів генеральний директор Центру громадського здоров'я Роман Родина. Він зазначив, що таке запитання було поставлене епідеміологам, передає Укрінформ.

"Ми запитали в епідеміологів, який період між першим і другим захворюванням. Відповіді були здебільшого, що цей період був 3-4 місяці, до 5. Але були поодинокі відповіді, що це було півтора місяця", – відповів Родина.

У ЦГЗ додали, що розробили проєкт наказу про епідеміологічний нагляд за COVID-19. У ньому прописані правила визначення повторного випадку зараження, які дозволять налагодити отримання такої інформації. За словами Родини, нині в ЦГЗ є інформація про 1,2 тисячі повторних випадків коронавірусу в Україні.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, головлікар лікарні Мечникова в Дніпрі Сергій Риженко розповів про незвичайні симптоми коронавірусу і назвав цю хворобу підступною.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки