Чим COVID-19 відрізняється від звичайної пневмонії: названо небезпечний нюанс

Чим COVID-19 відрізняється від звичайної пневмонії: названо небезпечний нюанс

Пневмонія, викликана коронавірусом COVID-19, здатна вражати повністю легені, а не тільки їх частину.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

У цьому полягає її основна небезпека, заявив The Guardian професор Джон Вілсон, президент Королівського австралійського коледжу лікарів і вірусолог.

Чим COVID-19 відрізняється від звичайної пневмонії: названо небезпечний нюанс

"Більшість відомих нам типів пневмонії, до яких ми звертаємося до лікарні, є бактеріальними і реагують на антибіотик", – наголосив він.

Відео дня

За словами професора, пневмонія, викликана коронавірусом, набагато серйозніша, тому що вона може вражати повністю легені, а не маленькі їх частини.

Вілсон зазначив, що як тільки інфекція зачіпає повітряні мішки в легенях, організм намагається знищити вірус і обмежити його розмноження.

Але цей процес може бути порушений у людей, які страждають захворюваннями серця, легенів або діабетом. Це стосується також людей похилого віку.

"Вік є основним показником ризику смерті від пневмонії. Пневмонія завжди серйозна для літньої людини і фактично була однією з основних причин смерті серед літніх людей. Зараз у нас дуже гарні методи лікування пневмонії", – наголосив лікар.

Він нагадав, що, незалежно від здоров'я і фізичної активності, ризик захворіти на пневмонію з віком зростає.

Як повідомляв OBOZREVATEL, японські та американські лікарі виявили патологію у людей, які перехворіли на коронавірус без симптомів. У деяких пацієнтів відбуваються зміни в легенях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки