МоваЯзык

/ Пульмонологія

Чому європейці відмовляються вакцинуватися від COVID-19: страхи побічних ефектів і безпеки

13.2т
Читати матеріал російською

Дані Управління національної статистики Великобританії (Office for National Statistics - (ONS)) показали, що людей також турбує швидкість розробки вакцини.

Як повідомляє Sky News, за офіційними даними, побоювання з приводу безпеки є найбільш частою причиною того, що люди не отримують вакцину від коронавируса COVID-19.

Згідно з даними ONS, швидкість, з якою були винайдені вакцини, і потенційні довгострокові побічні ефекти також викликали стурбованість.

Інша важлива причина полягає в тому, що багато хто думає, що зараження COVID-19 не представляє значного ризику для їх здоров'я - особливо молоді люди і ті, хто вважає, що їх імунна система досить сильна, щоб боротися з вірусом без уколу.

Згідно з даними ONS за період з грудня по квітень, групи етнічних меншин з меншою ймовірністю отримали першу дозу вакцини в порівнянні з білими людьми в Великобританії.

Меншість "Black Caribbean" у Великобританії має найнижчий відсоток охоплення вакцинацією - всього 66,8% з людей старше 50 років. Тим часом 93,7% білих людей старше 50 були вакциновані, і майже 91% літніх індійців в Великобританії отримали свою першу дозу.

Чому європейці відмовляються вакцинуватися від COVID-19: страхи побічних ефектів і безпеки

Як наслідок, число пацієнтів з коронавірусів в лікарнях Англії впало нижче 1000 вперше з вересня. Це означає, що в середньому кожні 10 осіб, інфікованих COVID-19, передають його від восьми до десяти інших людей.

Минулого тижня, за оцінками урядової Науково-консультативної групи з надзвичайних ситуацій (SAGE), цей показник становив від 0,8 до 1,1.

Щоденний темп зростання інфекцій COVID-19 також оцінюється в діапазоні від 3% до 0% в порівнянні з 4% і 1% тижнем раніше, що означає, що кількість випадків зараз скорочується до 3% кожен день.

Дані Міністерства охорони здоров'я Британії в четвер показали, що показники COVID-19 продовжували знижуватися протягом останнього тижня.

Число випадків захворювання на 100 000 чоловік знизилося у всіх вікових групах в період з 26 квітня по 2 травня, за винятком осіб у віці від п'яти до дев'яти років, які незначно збільшилися до 16,1 на 100 000 з 14,7 на попередньому тижні.

Показники захворюваності і раніше були найвищими серед осіб у віці від 10 до 19 років (41,5 на 100 000), тоді як найнижчі показники були серед осіб старше 80 років (4,8 на 100 000).

Рівень захворюваності залишався найвищим в Йоркширі і Хамбері (41,7 на 100 000) і найнижчим на Південно-Заході (11,9 на 100 000).

Чому європейці відмовляються вакцинуватися від COVID-19: страхи побічних ефектів і безпеки

На сьогоднішній день в Великобританії вакциновано майже 35 мільйонів чоловік, з них трохи більше 16 мільйонів чоловік отримали обидві дози уколу.

У п'ятницю було оголошено, що всім особам молодше 40 років в якості запобіжного заходу через ризики виникнення тромбів буде запропонована альтернатива вакцині проти коронавируса Oxford-AstraZeneca.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини