COVID-19 не передається дитині з молоком матері – дослідження

COVID-19 не передається дитині з молоком матері – дослідження

Матері з COVID-19 не передають вірус своїм новонародженим дітям. Але водночас немовлята під час годування грудьми отримують антитіла, які можуть нейтралізувати коронавірус.

Про це йдеться в новому дослідженні вчених США, які вивчили 37 зразків грудного молока, надані 18 жінками, у яких був діагностований COVID-19, передає Daily Mail.

"Ми хочемо ізолювати матір від її дитини тільки в тому разі, якщо це необхідно з медичного погляду", – пояснила лікарка Бріджит Янг.

Команда з Медичного центру Університету Рочестера в Нью-Йорку повідомила, що жоден із зразків не містив генетичного матеріалу вірусу або антигенів, які представляють собою білки, виявлені на поверхні вірусу. Водночас майже дві третини зразків мали антитіла, специфічних до коронавірусу.

Відео дня

"Ми виявили високий рівень IgA – звичайних антитіл у крові та інших біологічних рідинах – у грудному молоці", – повідомив лікар, професор мікробіології та імунології Марк Сангстер.

Учені планують продовжити свої дослідження і набрали нову групу матерів-годувальниць. Медики мають намір з'ясувати, як вакцина COVID-19 впливатиме на грудне молоко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені сказали, що в окремих випадках коронавірус може стати причиною паралічу в дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки