COVID-19 не схожий на грип: Голубовська дала категоричне пояснення

  • Лікарка заявила, що ці два віруси досі порівнюють деякі її колеги

  • Натомість вона вважає коронавірус найстрашнішою хворобою в її практиці

  • На її переконання, востаннє таке було під час пандемії іспанського грипу

Коронавірус і грип

Новий тип коронавірусу, який офіційно визнано пандемією, не має нічого спільного з вірусом грипу.

Про це на брифінгу МОЗ 22 жовтня заявила українська лікарка-інфекціоністка, докторка медичних наук, професорка Ольга Голубовська (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"Мені як лікарю абсолютно не подобається, і це неправильно, коли я чую про те, що деякі мої колеги досі порівнюють це захворювання з грипом", – зазначила вона.

За її словами, COVID-19 – це тривала інфекція, яка має декілька етапів. І вона зовсім непорівнювана з вірусом грипу.

Відео дня
COVID-19 не схожий на грип: Голубовська дала категоричне пояснення

"Ні за навантаженням на системи охорони здоров'я, ні за наслідками для хворого", – пояснила лікарка.

Зазначимо, що раніше Голубовська назвала пандемію коронавірусу найстрашнішою хворобою в її практиці і декількох поколінь медиків. Вона підкреслила, що востаннє лікарі бачили подібне під час пандемії іспанського грипу в 1918-1919 роках.

Як повідомляв OBOZREVATEL, заслужена лікарка Ольга Голубовська заявила, що Україна почала входити у важкий сезон пандемії COVID-19, тому необхідно заборонити розважальні масові заходи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки