COVID-19 викликає тривалі збої в імунітеті, – вчені з Уханя

9,1 т.
Учені виявили тривалі збої в роботі імунітету тих, хто перехворів на COVID-19

Коронавірусна інфекція викликає тривалі збої в роботі імунітету у перехворілих на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє medRxiv, вчені з Інституту вірусології китайського міста Ухань досліджували стан здоров'я 55 пацієнтів різного віку і статі, які вилікувалися від коронавірусу.

Учені виявили тривалі збої в роботі імунітету тих, хто перехворів на COVID-19

Було виявлено зниження рівня лімфоцитів – клітин крові, що відповідають за імунітет. Лімфоцити не відновлювалися навіть після 11-го тижня після одужання.

Відео дня

На думку дослідників, це свідчить про сильний вплив вірусу SARS-CoV-2 на клітини крові і потенційні порушення імунітету.

При цьому ускладнення спостерігаються навіть у молодих пацієнтів, які раніше не мали проблем зі здоров'ям.

"Ми знаємо, що вірус впливає на роботу відразу декількох органів, але поки не можемо сказати напевно, чи є його наслідки хронічними, чи вони зникнуть з часом", – зазначили вчені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, люди, які вилікувалися від COVID-19, можуть страждати від погіршення функції легенів і задухи при швидкій ходьбі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки