COVID-2019: названі ризики смертності за віком і статтю

COVID-2019: названі ризики смертності за віком і статтю

Новий китайський коронавірус COVID-2019, який ось уже три місяці розгулює по планеті, своєю появою затьмарив інші актуальні проблеми охорони здоров'я, зокрема рак, кардіохвороби і т.д. – він новий, може бути смертельно небезпечним і стрімко поширюється в усі куточки планети.

Днями ВООЗ опублікував доповідь, зробленый на 55924 лабораторно підтверджених випадків зараження COVID-2019, в якому проаналізував, пацієнтам якого віку вірус несе найбільшу загрозу, а також зробив градацію по статі і хронічним захворюванням.

Так, згідно з документом, за віком пацієнти поділені на дев'ять груп.

Коронавірус більше лякає своїм стрімким поширенням
Відео дня

У першій, куди входять пацієнти від 0 до 9 років випадки смерті не зафіксовано, у другій, третій і четвертій групах, куди увійшли інфіковані у віці 10-19, 20-19 і 30-39 років, ризик летальності склав по 0,2 %, далі в кожній віковій групі відсоток ризику смертності серед пацієнтів збільшується (чим старше пацієнти, тим більша ймовірність летальних випадків): 40-49 років – 0,4%, 50-59 років – 1,3%, 60-69 років – 3,6%, 70-79 років – 8%, 80+ - 14,8%. При цьому експерти відзначили, що вищевказаний відсоток летальності вказує саме на ризики для кожної вікової групи, оскільки немає прямих підтверджень, що випадки смертей безпосередньо пов'язані з COVID-2019.

Також в доповіді сказано, що ймовірність летального наслідку при зараженні коронавірусом у чоловіків вище, ніж у жінок: 4,7% і 2,8% відповідно.

Крім того, в доповіді також проаналізовані ризики смертності при зараженні COVID-2019 в разі наявності супутніх захворювань. Так, при серцево-судинних захворюваннях ризик становить 13,2%, при діабеті – 9,2%, при хронічних респіраторних хворобах – 8%, гіпертонії – 8,4%, раку – 7,6%.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що коронавірус вперше зафіксували в Україні в Чернівцях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки